Databázový specialista MS SQL

Do vývojářského týmu hledáme zkušeného specialistu na Microsoft SQL pro dlouhodobou spolupráci. Potřebujeme člověka, který bude s námi v kanceláři, práce na dálku alespoň zpočátku nebude možná.

Co bude vaším úkolem

Čekají tě úkoly spojené zejména s migrací z ASA na MS SQL, správa a údržba databáze, analýzy a řešení případných problémů s rychlostí.

Co nabízíme

Jsme menší kolektiv programátorů, kteří se navzájem podporují, mají rádi suchý humor a sport (tedy většina z nás). Vyvíjíme software, který pomáhá stovkám firem. Nejsme "korporát", máme tu přátelské prostředí a zázemí menší firmy v nově zrekonstruované budově.
Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající ohodnocení, přátelský přístup a veškerou podporu.

Co požadujeme

Požadujeme výbornou znalost MS SQL. Ideální by byla zkušenost jak s MS SQL, tak i se SYBASE (SAP) ASA, ale není podmínkou.
Svědomitost a smysl pro detail.
Odolnost vůči nekorektnímu humoru je určitě výhodou.

Zaujala Vás tato pozice? Ozvěte se nám.

Souhlasím se zpracováním údajů