< Přehled novinek

Vyhlásili sme pracovníkov roka

28. 01. 2019
Najlepší obchodníci, konzultanti a tiež najobľúbenejší pracovníci boli ocenení v netradičnom prostredí VIP salónika na futbalovom štadióne v Olomouci, kde sa konal náš vianočno-novoročný večierok.

Dostať sa na miesto ale nebolo tak jednoduché, najprv bolo treba získať indície v hre Casino Vision, ktorá predchádzala firemnej párty. Jednotlivé tímy plnili netradičné úlohy na rôznych miestach, vsádzali vižňácke peniaze a hádali, kadiaľ sa vydať ďalej. S úlohou sa vysporiadali všetky tímy, ktoré si pri tom užili aj veľa zábavy a nečakaných situácií.

DSC02394.JPG      DSC02432-(1).JPG

Keď sa všetci dostali v poriadku na miesto, čakalo nás tradičné vyhlasovanie, bohaté občerstvenie a tombola.

Už viac rokov vyhlasujeme anketu Vižňák roka, kde si volíme najväčšieho sympaťáka firmy, s ktorým je radosť spolupracovať. Vižňákom roka sa už niekoľkokrát po sebe stal František Frýbort, vicevižňákom Kamil Ševčík. Olomouckým vižňákom bol vyhlásený Ivo Dandul, za Prahu si trofej odniesol Jiří Panec a na Slovensku bol zvolený Braňo Brlej.
V ďalšej časti sme vyhlásili najlepších pracovníkov podľa dosiahnutých výsledkov. Najlepším obchodníkom roka sa opäť stal Ladislav Vaníček a konzultantom roka je Vladimír Šimoník.

DSC02537-(2).JPG      DSC02529.JPG

Po ováciach a gratuláciách sme pokračovali vo voľnej zábave. Podobné stretnutia sú pre nás nielen možnosťou na stretnutie s kolegami z iných pobočiek, ale tiež veľkou motiváciou do ďalšej práce.