< Přehled novinek

Vision ERP 2019 s rekordnou účasťou

27. 09. 2019
Takmer stovka účastníkov sa zišla vo štvrtok 26. septembra v Humpolci na našej konferencii pre zákazníkov a partnerov. 

Po úvodnom slove Petra Klapky sme rovno prešli k hlavnému programu, a tým bylo predstavenie a slávnostný krst nového užívateľského prostredia vo Vision ERP - aktívnej plochy, ktorú predstavil Jiří Panec.

_Y2A4662_mala.jpg

Nasledovala prípadová štúdia. O skúsenosti s nasadením modulu Zákazkové opravy a riadenie údržby sa podelil Jiří Heřman zo spoločnosti Tezas servis. Podrobná štúdia je na stiahnutie pri referencii na našom webe.

Petr Klapka potom predviedol možnosti Vision Mobile. Vstup do systému cez webové rozhranie predstavuje široké možnosti využitia a v kombinácii s Aktívnou plochou predstavuje úplne nový prístup k využitiu ERP systému.

Nasledovala ukážka toho, čo môže priniesť napojenie služby Balíkobot na Vision ERP. Spoločne prezentovali Martin Šauer, konateľ firmy Balíkobot, a Jiří Panec.

Veľkú pozornosť vzbudila prípadová štúdia zo spoločnosti Kovosreal, kde tento rok prebehla reimplementácia Vision ERP. Vďaka dôkladnej analýze a nastaveniu systému na nové procesy sa investícia do novej implementácie preukázateľne veľmi rychlo vráti a ušetrí firme ďalšie prostriedky.

Nasledoval sľúbený bonus, ktorým bola hodinová prednáška Romana Cabálka určená hlavne tým, ktorí vedú tím alebo celú spoločnosť. Vysvetlil princípy agilného riadenia firiem a uviedol tiež príklady z praxe. Pridal tiež tipy pre osobný rozvoj.

_Y2A5365_mala.jpg

Pri panelovej diskusii sa odpovedalo predovšetkým na otázky týkajúce sa Aktívnej plochy a Vision Mobile.

_Y2A5513.jpg

Záujemcov sme potom odviedli na komentovanú prehliadku galérie 8smička.

Z konferencie sme si odviezli množstvo podnetov na ďalšiu akciu, ktorú by sme radi usporiadali v septembri alebo októbri ďalšieho roka. O všetkom budeme včas informovať.