Sme tu stále pre Vás - aj v čase koronavírusu

redakce 2 minuty 16. 03. 2020
Novinky
Pracujeme pre vás aj teraz, iba obmedzujeme návštevy u klientov na tie nevyhnutne nutné. Ale nemajte strach, na diaľku toho dokážee urobiť naozaj veľa!

Ako fungujeme?


Náš servis, vývoj aj obchod pracuje ďalej takmer bez obmedzení. Sme tu pre vás, iba sa nevidíme osobne, ale cez  internet alebo po telefóne. Väčšina zamestnancov pracuje z domova, ale to nás nijako neobmedzuje, môžete sa na nás aj naďalej s dôverou obracať.

HOT- LINE +421 32 7708 823

Prevádzka telefonickej linky pre zákazníkov je neobmedzená, fungujeme každý pracovný deň od 8 do 16 hodiny. Prosíme vás iba o trpezlivosť, vybavenie hovoru môže trvať aj 15 minút a počas tejto doby musí ďalší zákazník buď počkať na linke, alebo zavolať znova. Odporúčame radšej poslať e-mail na servis@visionsk.sk.

Skype, Teamviewer a iné

Vzdialený prístup na vašu plochu umožní konzultantovi vyriešiť na diaľku vaše požiadavky. Obchodné jednanie aj školenie je možné sprostredkovať on-line prostredníctvom aplikácie Skype. Sme otvorení aj iným možnostiam a riešeniam, ktoré používate, buďme v kontakte.

Vyriešime resty

Asi málokto sa bude teraz púšťať do väčších projektov. O to lepšia príležitosť nastala pre tých, ktorí majú na náš servis požiadavky menšieho rozsahu. Prestaňte ich riešenie teraz odkladať a ozvite sa, je na to najlepší čas. Oslovte svojho obchodníka, alebo priamo servis.

Prezentácia ďalších funkcií

Poznáte Vision Mobile? Viete, v čom vám môže pomôcť Spisová služba? Uvažujete o zavedení elektronickej dochádzky alebo stravovacieho systému? Aj vzdialene vám môžeme odprezentovať, ako fungujú rôzne rozšírenia Vision ERP a čo vám môžu priniesť. Ak máte záujem, kontaktujte obchod, budeme sa vám radi venovať. 

Další blogové příspěvky